Nabídka automatizačních řešení

Víte, že usnadnění Vaší práce nevyžaduje naprogramování složité unikátní aplikace za statisíce, nýbrž je lze uskutečnit prostřednictvím nástrojů nacházejících se přímo ve Vašem kancelářském programovém vybavení. Automatizaci provedeme přímo na Vašich stávajících datech, čímž odpadnou starosti s výukou nového prostředí a migrací dat do nového systému.

Zautomatizujeme jakoukoli rutinní agendu, která je repetitivní a řídí se obdobným pracovním postupem. Vhodné k automataci jsou datové manažerské výstupy, datové struktury, databáze, písemnosti, smlouvy apod.

Níže uvádíme příklady z nabízených řešení.

generovaniexcel

Generování písemností

Kopírujete manuálně adresy a další data do dopisů a obchodních písemností zasílaných klientům? Vyplňujete manuálně smlouvy? Využijte našeho generátoru písemností, jehož pomocí toliko označíte, které písemnosti potřebujete vygenerovat a o zbytek se za Vás postará počítač. Písemnosti uložíme ve Vámi zvoleném formátu a pod Vámi zvoleným jménem. Umíme vytvořit i několik verzí (např. originální a anonymizované). Tvorba desítek písemností tak bude otázkou pár minut.

Chytrý Formulář

Pracujete s velkým množstvím dat, které je třeba vložit do tabulek manuálně? Usnadněte si práci uživatelským formulářem, který ohlídá, zda jste zadali všechny povinné položky, ale také ohlídá správnost zadaných dat přesně dle Vašich potřeb (např. kontrolní součty, kontrola, zda je element v databázi apod.). Velikost polí, písma, ověřovacích prvků a dalších funkcí nastavíme přesně dle Vašich požadavků. Zadávání dat přes formulář bude nejen přehledné, ale také uživatelsky příjemné. Data je také možno zpětně do formuláře načíst, díky čemuž budete mít vždy snadný přehled o všech atributech zadávaného prvku.

fomularexcel
terminovkaexcel

Termínovka - snadný přehled o termínech

Mnoho klientů s sebou přináší mnoho úkolů. Neorientujete se již v tom, kterému z nich máte zaslat smlouvu, a kterému fakturu? Nevíte, v jakém stádiu procesu se spolupráce s klientem nachází? Využijte naší „Termínovky“, která spolehlivě ohlídá všechny termíny dílčích úkonů pro Vaše klienty a po stisknutí jediného tlačítka Vám poskytne komplexní výpis úkonů, které se blíží k meznímu termínu (např. pět dní před vypršením termínu) včetně označení klienta, termínu a dalších podrobností. Díky naší „Termínovce“ budete mít termíny plně pod kontrolou a bude již jen čistě na Vás, zda úkoly v termínech splníte.

scroolup