Tvorba webových stránek

Nabízíme vývoj statických i dynamických responzivních webových stránek, komplexních webů či webových prezentací. Webové stránky pro Vás navrhneme od nuly, a to včetně grafické stránky. Formou osobních konzultací přesně zjistíme Vaší představu o vzhledu stránek a vydefinujme obsahové náležitosti nového webu. Současně nafotíme předmět Vaší činnosti, popř. navrhneme abstraktní grafiku. Disponujete-li návrhem, vytvoříme web dle dodaných grafických podkladů.

Postaráme se také o obsahovou náplň Vašeho webu. Rádi s Vámi uděláme pohovor, v jehož rámci získáme podrobné informace Vašich činnostech, na jejichž základě vyplníme web textovým obsahem za Vás. Disponujeme v této činnosti kreativním a košatým slovníkem, odrážejícím zkušenosti z právní praxe.

Při tvorbě webů se spoléháme na moderní a oblíbené technologie, přičemž si zakládáme na používání jejich aktuálních verzí. Nejrozšířenější systém správy obsahu WordPress nám není cizí, stejně jako Laravel framework, Bootstrap, Flexbox a další. Nabízíme také zcela vlastní řešení na míru, díky čemuž jsou webové stránky oproštěny od balastních, často nevyužitých funkcí komplexních systémů (CMS), a web lze nejen mnohem rychleji načíst a zobrazit, ale také získá více bodů pro vyhledávání. Zakládáme si na tvorbě moderních, minimalistických stránek za použití moderních postupů, které lze zobrazit na většině webových prohlížečů.

Pokud žádnými webovými stránkami nedisponujete, poradíme s volbou vhodného hostingu, výběrem a registrací domény, zakoupení šifrovacího HTTPS certifikátu a dalších služeb se zřízením www stánek spjatých.

Na nové webové stránky poskytujeme servisní balíček a záruku, takže se nemusíte obávat, že po zaplacení hotového webu budou další opravy za příplatek.

Soustředíme se zejména na menší až středně velké weby, takže se na nás nebojte obrátit i s menším projektem. Nejsme velká obchodní korporace, díky čemuž umíme nabídnout nízkou cenu i pro malé projekty.

Správa webových stránek

O Vaše webové stránky umíme také řádně pečovat, nabízíme jejich správu, rozvoj a údržbu včetně pravidelného zálohování a modernizace v čase. Pokud se na webových stránkách cokoli pokazí, nenecháme Vás v tom a zajistíme zjištění příčiny a její následnou opravu.

Úprava stávajících webových stránek

Nezobrazuje-li se Váš web čitelně na mobilních zařízeních či tabletech, nabízíme jeho předělání do responzivního vzhledu, který se snadno přizpůsobí moderním zařízením.

Není-li již Váš web moderní, či potřebuje-li graficky vylepšit, nabízíme jeho modernizaci, re-branding prostřednictvím webdesignových služeb.

Nabízíme také zabezpečení Vašeho webu současným trendem šifrováním HTTPS formou SSL certifikátu. Pomůžeme zvolit z široké nabídky certifikát odpovídající Vaší činnosti s odpovídající finanční zárukou v případě prolomení šifrování, stejně jako volbu zabezpečení pouze pro web či celou doménu. Upozorňujeme, že trend do roku 2020 je odklon od zobrazování zelených stavových řádků (např. Firefox v 70.0.1) u EV rozšířených SSL certifikátů, přičemž právě volba zeleného stavového řádku sebou přináší vyšší finanční výdaje oproti srovnatelným certifikátům bez zeleného stavového řádku. Nenaleťte tedy zbytečně komerčním sdělením či nesprávným radám.

Potřebujete-li dynamické funkce (formuláře, přihlašovací knihy, rezervace), umíme web obohatit o tyto prvky pomocí PHP, či Javascriptu.

Nejste-li spokojeni s Vaším stávajícím webmasterem, využijte našich služeb.

scroolup